List of products by brand Green Leaf

Pokazano 1-8 z 12 pozycji
Pokazano 1-8 z 12 pozycji
 • Pasta ochronna do łap PAW...

  Cena 30,90 zł

  Pasta ochronna do łap PAW PROTECTOR

  Preparat zabezpieczający opuszki łap przed mrozem, solą oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

  Produkt zawiera wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego!

  Pojemność: 100 ml

 • Szampon głęboko...

  Cena 25,00 zł

  Profesjonalny szampon głęboko oczyszczający. Oparty jest na związkach myjących pozyskiwanych z orzecha kokosowego, które posiadają doskonałe właściwości myjące będąc jednocześnie łagodnymi dla skóry. Zawiera wyciąg z owoców pomarańczy, który głęboko oczyszcza skórę, odblokowuje pory i zapobiega nadmiernemu wydzielaniu łoju.

 • Szampon hipoalergiczny 250 ml

  Cena 30,00 zł

  Łagodny szampon hipoalergiczny dla psów o wrażliwej skórze i skłonnościach do alergii. Dzięki zawartości delikatnych związków

  myjących pozyskiwanych z orzecha kokosowego szampon nie powoduje podrażnień, ani suchości skóry, a jednocześnie doskonale domywa włosy i oczyszcza skórę.

 • Szampon leczniczy dla psów...

  Cena 30,00 zł

  Łagodny szampon dla psów z problemami skórnymi polecany jako  środek wspomagający terapię chorób skóry. Dzięki zawartości delikatnych związków myjących pozyskiwanych z orzecha kokosowego szampon nie powoduje podrażnień, ani suchości skóry, a jednocześnie doskonale domywa włosy i oczyszcza skórę.

 • Szampon regenerujący 250 ml

  Cena 30,00 zł

  Profesjonalny szampon pielęgnujący oraz regenerujący włosy zniszczone. Polecany szczególnie dla psów długowłosych oraz psów z przesuszoną i zniszczoną sierścią. Jego delikatne związki myjące pozyskiwane z orzecha kokosowego nie wysuszają i nie podrażniają skóry. Bogaty w witaminy ekstrakt z melona działa nawilżająco oraz rewitalizująco.

 • Szampon silnie...

  Cena 30,00 zł

   Szampon o właściwościach silnie oczyszczających włosy i skórę. Oparty jest na związkach myjących pozyskiwanych z orzecha kokosowego, które posiadają doskonałe właściwości myjące bedąc jednocześnie łagodnymi dla skóry.

 • Szampon uwydatniający biel...

  Cena 30,00 zł

  Łagodny szampon uwydatniający biały kolor sierści. Delikatne związki myjące pozyskiwane z orzecha kokosowego zostały dobrane tak,

  aby nie podrażniały ani nie wysuszały wrażliwej skóry biało umaszczonych psów. Szampon zawiera wyciąg z owoców czarnej jagody o właściwościach rozjaśniających oraz usuwający przebarwienia.