Pielęgnacja

Pielęgnacja

Pielęgnacja

Pokazano 1-8 z 19 pozycji
Pokazano 1-8 z 19 pozycji

Aktywne filtry

 • Szampon leczniczy dla psów...

  Cena 30,00 zł

  Łagodny szampon dla psów z problemami skórnymi polecany jako  środek wspomagający terapię chorób skóry. Dzięki zawartości delikatnych związków myjących pozyskiwanych z orzecha kokosowego szampon nie powoduje podrażnień, ani suchości skóry, a jednocześnie doskonale domywa włosy i oczyszcza skórę.

 • Szampon uwydatniający biel...

  Cena 30,00 zł

  Łagodny szampon uwydatniający biały kolor sierści. Delikatne związki myjące pozyskiwane z orzecha kokosowego zostały dobrane tak,

  aby nie podrażniały ani nie wysuszały wrażliwej skóry biało umaszczonych psów. Szampon zawiera wyciąg z owoców czarnej jagody o właściwościach rozjaśniających oraz usuwający przebarwienia.

 • Szampon regenerujący 250 ml

  Cena 30,00 zł

  Profesjonalny szampon pielęgnujący oraz regenerujący włosy zniszczone. Polecany szczególnie dla psów długowłosych oraz psów z przesuszoną i zniszczoną sierścią. Jego delikatne związki myjące pozyskiwane z orzecha kokosowego nie wysuszają i nie podrażniają skóry. Bogaty w witaminy ekstrakt z melona działa nawilżająco oraz rewitalizująco.

 • Szampon silnie...

  Cena 30,00 zł

   Szampon o właściwościach silnie oczyszczających włosy i skórę. Oparty jest na związkach myjących pozyskiwanych z orzecha kokosowego, które posiadają doskonałe właściwości myjące bedąc jednocześnie łagodnymi dla skóry.

 • Łagodny szampon do...

  Cena 30,00 zł

  Łagodny szampon do pielęgnacji szczeniąt. Dzięki zawartości delikatnych związków myjących pozyskiwanych z orzecha kokosowego szampon nie powoduje podrażnień, ani suchości skóry, a jednocześnie doskonale domywa włosy i oczyszcza skórę.

 • Szampon głęboko...

  Cena 25,00 zł

  Profesjonalny szampon głęboko oczyszczający. Oparty jest na związkach myjących pozyskiwanych z orzecha kokosowego, które posiadają doskonałe właściwości myjące będąc jednocześnie łagodnymi dla skóry. Zawiera wyciąg z owoców pomarańczy, który głęboko oczyszcza skórę, odblokowuje pory i zapobiega nadmiernemu wydzielaniu łoju.

 • Szampon z jedwabiem dla...

  Cena 30,00 zł

  Łagodny szampon przeznaczony do pielęgnacji psów długowłosych. Zawiera delikatne związki myjące pozyskiwane z orzecha kokosowego, które doskonale domywają włosy i jednocześnie nie wysuszają oraz nie podrażniają skóry.

 • Szampon hipoalergiczny 250 ml

  Cena 30,00 zł

  Łagodny szampon hipoalergiczny dla psów o wrażliwej skórze i skłonnościach do alergii. Dzięki zawartości delikatnych związków

  myjących pozyskiwanych z orzecha kokosowego szampon nie powoduje podrażnień, ani suchości skóry, a jednocześnie doskonale domywa włosy i oczyszcza skórę.